Podejmij wyzwanie!

Jestem w szoku, wpis o 10 najczęściej popełnianych błędach podczas stylizacji włosów ma już ponad 30 tysięcy wyświetleń i ponad 100 komentarzy! Jeśli jeszcze go nie widzieliście zapraszam TU. Sprawdźcie, ile błędów popełniacie podczas każdego mycia. Dzięki poprawnej pielęgnacji i regularnym stosowaniu zestawu szampon i odżywka Pantene z serii Intensywna Regeneracja moje włosy uniknęły ostrego cięcia u fryzjera i przeszły test igły! Wniosek? To jak traktujemy nasze włosy, jak je pielęgnujemy i przede wszystkim, jakich kosmetyków używamy ma na nie ogromny wypływ. pantene-challenge-2-1050x701Dziś mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w wyzwaniu! Na wizażu ruszyła właśnie akcja Pantene, w której szukamy 100 testerek. Do zgarnięcia 100 zestawów testowych Pantene. Nagroda główna to wystąpienie w filmie Pantene razem z Martą Żmudą Trzebiatowską, Paulą Jagodzińską z bloga Beauty-Fashion-Shopping i mną! Wyobrażacie sobie? Cały dzień na planie, super atmosfera i świetna zabawa. Już nie mogę się doczekać i mam nadzieje, że wygrają czytelniczki mojego bloga! 🙂beauty-fashion-shopping-paula selfie-beauty-fashion-shoppingPierwszy krok to wypełnienie tej krótkiej ankiety. Na jej podstawie zostanie wybranych 100 dziewczyn.

Bierzcie udział, testujcie i do zobaczenia na planie zdjęciowym! 🙂

18 Comments
  1. Hej:) Wiesz już, kiedy dodasz kolejny wpis o pewności siebie? Może polecisz też jakieś książki o tej tematyce? Miłego i słonecznego dnia!:)

  2. A ja nie zdążyłam:(

    Ps. z chęcią zobaczyłabym więcej twoich zdjęć z long bobem:) bo bardzo bym chciała sobie zrobić:D teraz mam włosy ścięte w kształt litery V (sięgają poniżej talii) ale kusi mnie coś krótszego:D

    I mam pytanie do Ciebie. Otóż włosow na głowie mi nie brak jest to cienki, delikatny włos ze skłonnością do skręcania (zwłaszcza kiedy są krótsze) – czy long bob będzie dla mnie odpowiedni?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>