here

Londyn – Chinatown

Martyna na lotnisku w Warszawie przekazała nam kopertę. Mogliśmy ją otworzyć dopiero po przylocie do Londynu. W środku był pendrive na którego wgrana była zagadka i metka. Wszystko wskazywało na to, że jej rozwiązaniem była dzielnica Chinatown!brama chinatown londyn logoPoszliśmy tam późnym wieczorem, a przy jednej z trzech bram zostawiona była kolejna koperta z informacją, że naszym kolejnym przystankiem jest PARYŻ! Błyskawicznie mianowałam się gospodarzem tego miasta (każde z miast ma swojego gospodarza, który decyduje o wszystkim. Czyli o tym gdzie jemy, co robimy, kiedy śpimy czy kiedy wstajemy) Mam mnóstwo planów i mam nadzieje, że zdążymy zrobić to wszystko w dwa dni! 

metrochinatown

bramakrzysiekbudki
knajpablogerzy
Oczekujcie na kolejną zagadkę (pierwsza była u Segritty), do zgarnięcia będzie najnowszy Tablet Sony Xperia Z. Zagadkę planuję wrzucić już jutro przed południem. Podam Wam też mój numer tel na który będziecie mogli dzwonić i wysyłać smsy. Najciekawsze bądź najbardziej absurdalne będą sowicie nagradzane 🙂PS Nie mogliśmy nie zrobić sobie tej fotki będąc tak blisko Abbey Road!
abbey-road-kopia
34 komentarze
 1. Każde z pięciu miast, które odwiedzicie jest piękne. Ale Ci zazdroszczę. 🙂 Tak myślałam, że będziesz gospodarzem w Paryżu. Ja bym wybrała Barcelonę, miasto w którym zakochałam się od pierwszego wejrzenia. 😉

 2. ekstra! ja wybieram się do Londynu, i wybieram, i wybrać się nie mogę! czekam z niecierpliwością na zdjęcia z pozostałych miejsc 🙂 choć przyznam, że Amsterdamu się nie spodziewałam! 🙂 have a fun!

 3. Jest lepiej niż w zeszłym roku,u każdego z Was można poczytać czy obejrzeć trochę inaczej,bardzo mi się to podoba.Normalnie,ten komentarz byłby u Kominka,ale jest koñkurs,więc tu sobie popiszę.Zdjęcia też super,pozdro!

  1. Ewa/ Ewo
   Londyn to mimo wszystko miejsce swietnych knajp:) ja np najbardziej lubie chinskie-real chinskie- w ktorych za 5 (piec) F jesz ile chcesz:D

  2. Kuba/Kubo
   jesteś po prostu fantastyczny! bez Ciebioe nie wiedzielibyśmy o tylu sprawach! Mimo wszystko!

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.