here

Żelazko Electrolux 4SafetyTMPrecision – Test

W konkursie “Podziel się swoją historią”, który został zorganizowany przez markę Electrolux, wzięło udział prawie dwieście osób. Czytałam Wasze komentarze tak, jakbym czytała świetną, wciągającą książkę. Pisałyście o swoich ulubionych sukienkach, bluzkach albo dżinsach, z którymi wiązały się niesamowite, wzruszające i szokujące historie. Przekonywałyście o tym, jak ważne są dla Was te ubrania i opisywałyście to, w jaki sposób o nie dbacie.

Właśnie takie historie zainspirowały markę Electrolux do stworzenia żelazka, które zapobiegnie nieszczęśliwym wypadkom podczas prasowania. Utrata ulubionej części garderoby dla wielu osób byłaby tragedią. Bezpieczeństwo, skuteczność, precyzja, komfort i wygoda to wartości, które przyświecały marce Electrolux podczas tworzenia nowej linii żelazek 4SafetyTMPrecision.

Przejdźmy do konkretów
Funkcja, która w tym żelazku cieszy mnie najbardziej, to funkcja potrójnego samoczynnego wyłączenia urządzenia. Żelazko wyłącza się po upływie ośmiu minut, gdy jest ustawione pionowo, a także po upływie 30 sekund, gdy znajduje się w położeniu poziomym lub leży bokiem. Nareszcie wizja tego, że zostawimy włączone żelazko albo tego, że przez nieuwagę przypalimy ulubioną bluzkę odpada całkowicie.

żelazko electroluxWidzicie te otworki na stopie żelazka? Nie musicie liczyć –  jest ich 500. To dzięki nim para uwalniana jest równomiernie, a co za tym idzie – prasowanie jest szybsze i efektywniejsze. Jeśli jednak natrafimy na uciążliwe zagniecenia, silny wyrzut pary (włączony specjalnym przyciskiem) błyskawicznie sobie z nimi poradzi.

Końcówka stopy żelazka wykonana ze stali nierdzewnej jest świetnie wyprofilowana, przez co umożliwia nam precyzyjne prasowanie. Dzięki niej łatwiej docieramy do brzegów kołnierzyków i pod guziki.

4SafetyTMPrecision

W przeźroczystym pojemniku, jaki widoczny jest na powyższym zdjęciu, mieści się aż 350ml wody, co dodaje komfortu i zapobiega częstemu wymienianiu wody w żelazku. Warto też wspomnieć o funkcji samooczyszczenia Anti-calc, przedłużającej żywotność tego urządzenia.

Testuję ten sprzęt od maja. Jest wygodny, poręczny, skuteczny i ma nowoczesny, opływowy kształt. Z marką Electrolux spotykam się nie pierwszy raz, lubię ją, ufam jej i wiem, że mogę spodziewać się najwyższej jakości. Jeśli więc jesteście na etapie poszukiwania tego typu urządzenia, 4SafetyTMPrecision Was nie zawiedzie. Żelazko jest dostępne w sklepach MediaMarkt i Saturn, kosztuje ok. 229zł.

Wpis powstał w ramach kampanii reklamowej “W trosce o tkaniny” marki Electrolux

26 komentarzy
  1. Sprzęty AGD są chyba najgorszą opcją prezentową 😀 Sama pomyśl czy cieszyłabyś się z żelazka na urodziny? 😀

 1. Eliza jakie Ty robisz piękne zdjęcia. Jak sobie przypomnę co było 3-4 lata temu i porównam do tego co jest teraz to jest ogromna różnica. Brawo, że wciąż się rozwijasz mimo iż jesteś w czołówce

 2. Eliza, możesz napisać coś więcej o tej funkcji samoczyszczenia Anti-calc? Przyznaję, że przede wszystkim na to zwróciłam uwagę, ale wiem, że producenci często wymyślają coś, co nie ma realnego pokrycia. Czy wiesz na ile realna jest ta funkcja?

  1. Jak wiadomo woda w kranie jest “twarda” czyli zawiera w różnym stężeniu sole wapnia, magnez czy inne metale. Podczas gotowania wody wytrąca się osad, który następnie zamienia się w kamień, niszczący sprzęt. Może ktoś kiedyś zauważył, że w starych żelazkach, stopa, a dokladniej te małe otworki są zakamienione (biały osad). Funkcja anti-calc po prostu temu zapobiega 🙂

 3. hahhaha nie lubię prasować! a jeszcze bardziej po tym jak rok temu dokładnie dzień przed maturą z matmy prasowałam sobie bluzkę, a że się zagapiłam na prawo agaty, to mogę się pochwalić piękną dziurą w mojej ulubionej bluzce.. niestety nie udało się jej uratować 😀 stresowałam się przed maturą i musiałam wyszukać jakąś inną stylizacje 😀

 4. Witam 😉
  Uwielbiam twojego bloga, ale mam jedną uwagę. Dotyczy ona ogłaszania wyników konkursów, mało ludzi pamięta kiedy dokładnie kończy się konkurs i zapomina sprawdzać stare wpisy.
  Po zakończeniu konkursu i wybraniu zwycięzcy powinnaś nas jakoś o tym powiadomić, oddzielny wpis może byłby małą przesadą, ale mogłabyś chociaż dodać na końcu najnowszego postu, że nagrody zostały rozlosowane i podać linka do wpisów z opublikowaną listą zwycięzców.

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.