here

Wycieczka po Krku

Cały dzień zwiedzaliśmy wyspę. Jestem padnięta! Krk jest przeuroczy. Zakochałam się w lazurowej wodzie i skalistych klifach. Sezon jeszcze się nie zaczął więc uliczki są opustoszałe a restauracje prawie puste. Człowiek patrzy się na tą piękną okolicę i nie ogarnia dlaczego tu nikogo nie ma?!


Kocham Seg już od ponad roku <3
Największą przyjemność z jazdy miał Kominek…Kominek tańczący breakdance’a

Ja nie chce stąd wyjeżdżać! :((

29 komentarzy
  1. Tak się wkręciłam w tą waszą podróż, że śledzę z zapartym tchem i czekam na więcej. Krążę po waszych blogach z nadzieją, że pojawi się coś nowego. Kolacje podano do stołu 🙂

  2. No to super Wam się trafiło jak nie ma ludzi, bo możecie w pełni podziwiać piękno i nie przejmować się innymi turystami 🙂 zdjęcia są świetne.

  3. Fashionelko skąd masz tę piękną białą koszulę? Jest idealna 🙂 O takiej właśnie marzę.
    Śledzę Waszą wycieczkę na wszystkich blogach 🙂 Zazdroszczę tak szalonego wyjazdu! Już nie mogę doczekać się wakacji 😉

  4. Hello, wydaje mi się Eliza, że masz lekko niedobrane okulary na tym zdjęciu.Ten kształt do Ciebie nie pasuje,to tylko moje zdanie:)Wycieczka super!

  5. Krk owszem piękna wyspa,ale są na świecie piękniejsze miejsca! Polecam Tajlandię! Sporo w życiu widziałam,ale Tajlandia to moja miłość od pierwszego wejrzenia,od pierwszego dnia,na zawsze! Gdybym mogła,rzuciłabym wszystko i przeprowadziła się tam na stałe!

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.