here

Wianek i granatowa sukienka

Wpis o pleceniu wianków cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Zupełnie mnie to nie dziwi, my kobiety uwielbiamy otaczać się pięknymi kwiatami! A nie ma nic bardziej uroczego niż wianki ze świeżych kwiatów! Dziś chcę Wam pokazać romantyczną i nieco rusałkową stylizację z wiankiem i granatową sukienką w roli głównej.

Unknown
granatowa sukienka

fash (1)
wian
stylizacja z wiankiem (1)
wiankii
Unknown-1

ukienka

Sukienka – Love

Wianki dla Bianki

Bianka to przeurocza i dwulatka, która zmaga się z siatkówczakiem. To nowotwór złośliwy, który jest już bardzo zaawansowany. Jedyną szansą na uratowanie oczu i (choćby częściowego) widzenia  jest leczenie u doktora Davida H. Abramsona w klinice Memorial Sloan Kettering Cancer Center. Koszt leczenia to około 1,5 mln PLN…

Właśnie stąd ta cała akcja. Chodzi o to by zebrać jak najwięcej pieniędzy dla Bianki. Dziewczynka uwielbia kwiaty i wianki, dlatego jej mama założyła tę stronę. Mnóstwo osób zaangażowało się w tę piękną akcję. Was też do tego zachęcam!

FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
04-101 Warszawa
PKO Bank Polski SA
90 1020 1042 0000 8902 0324 4142
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA BIANKI”

 

17 komentarzy
  1. Piękna inicjatywa!
    Eliza, czy mogłabyś zdradzić jakiej dokładnie marki jest sukienka ze zdjęcia?
    Pod nazwą Love w wyszukiwarce kryje się wszystko 😉 Właśnie czegoś takiego szukam na wesele…

  2. Elizo jesteś tak śliczną, naturalną kobietą i do tego nie jesteś obojętna na los chorego dziecka- naprawdę uwielbiam twój blog, odkąd odkryłam go 2 tygodnie temu. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.