here

Weekendowy wypad w Beskidy

Weekend w Beskidach był świetną odskocznią od upałów na Kubie, morskiej bryzy i białych plaż. Kocham góry, a perspektywa spędzenia weekendu z blogerami w tak cudownej okolicy ogromnie mnie cieszyła. Była nas cała gromadka.kropla beskiduNishka, Kinga, Wiola, Siostry Bukowskie, Paweł Opydo, Monika, Janek, Marta, Mateusz i ja. Wszyscy zostaliśmy zaproszeni do kampanii reklamowej wody Kropla Beskidu, a ten wyjazd miał być miłym zaczątkiem współpracy. Cudowne było to, że marka zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zwiedzania było w sam raz, stołowaliśmy się w regionalnych karczmach, a wieczorami się integrowaliśmy.

winnica
winnica
Wjazd kolejką linową
Wjazd kolejką linową

beskidyy

_DSC0440Kojarzycie program „Jak to jest zrobione”? Uwielbiałam go! Nie wiem, czy jeszcze leci, ale na studiach oglądałam niemal każdy odcinek. W fabryce Kropli Beskidu czułam się właśnie jak na planie zdjęciowym tego programu.

Siostry Bukowskie
Siostry Bukowskie

Przechodziliśmy przez różne pomieszczenia, w których krok po kroku powstawały butelki z wodą. Szklane, plastikowe, małe, duże itd. Chyba największe wrażenie zrobił na wszystkich fakt, że z tego małego plastikowego pojemniczka powstaje 1,75 litrowa butelka wody!

Z tego po nadmuchaniu powstanie 1,5 litrowa butelka wody. Szok
Z tego po nadmuchaniu powstanie 1,75 litrowa butelka wody. Szok

Na końcu wysłuchaliśmy wykładu o ekodziałaniach marki. Wiedzieliście, że Kropla Beskidu prowadzi recycling swoich własnych materiałów reklamowych i wprowadziła butelki PlantBottle, które w 30% składają się z materiałów pochodzenia roślinnego? Niesamowity jest też fakt, jak bardzo dla marki ważna jest jakość. Jeśli inni ustawiają sobie poprzeczkę na wysokości 100m, Kropla Beskidu ustawia ją sobie na wysokości 200m.

Wypytałam dyrektora fabryki o to, jaka woda jest tak naprawdę najlepsza: kranowa, źródlana czy mineralna? Okazuje się, że nie jest prawdą to, że woda kranowa musi spełniać o wiele więcej standardów niż woda źródlana czy mineralna. Głośno i wyraźnie trzeba powiedzieć: to woda mineralna musi spełniać najwięcej standardów! Jest po prostu najlepsza jakościowo.

Fajnie było znowu zobaczyć znajomych blogerów i spotkać nowych. Cieszę się, że w końcu poznałam Nishkę – zawsze miałam jakieś dobre przeczucie co do jej osoby. Okazało się, że jesteśmy bratnimi duszami: myślimy, postrzegamy, analizujemy i odczuwamy dokładnie tak samo! Pierwszy raz spotkałam kogoś takiego! Oczywiście nie mogłyśmy się nagadać, zarwałyśmy dwie nocki na bezustannym gadaniu. Rozumiemy się bez słów.

Na tyle najlepiej!
Na tyle najlepiej!


siostry bukowskieblogerzy w beskidach

W ciągu tych trzech dni zobaczyliśmy naprawdę wiele. Podziwialiśmy Beskidy, jedliśmy góralskie przysmaki i smakowaliśmy się winami z okolicznej winnicy. Tzn. inni się smakowali, ja nie. Oczywiście padło podejrzenie, że skoro nie piję, to pewnie jestem w ciąży i moje tłumaczenia, że nie, absolutnie nie, nie miały żadnej siły przebicia.

Ten wpis zapowiada start trzymiesięcznej kampanii Kropli Beskidu. Z mojego domu znika woda źródlana i na stałe wchodzi woda mineralna.

PS Na naszych blogach pojawią się superkonkursy. Niedługo więcej szczegółów!

22 komentarze
  1. Ale świetny wyjazd 🙂 Dobrze, że pojawi się taki temat – stwierdzam, że jeszcze zbyt mało piję wody mineralnej….może w końcu wezmę się za siebie pod tym względem 😉 😉 😉

  2. Na ostatnim wyjeździe zlapalam tam 2 kleszcze, teraz lecze bolerioze. A wszystko dlatego że tak jak wy odpoczywałam na trawie. Mimo to uważam że jest tam pięknie i zazdroszcze takich atrakcji na wyjeździe 🙂 pozdrawiam.

  3. Uwielbiam góry tak samo jak morze! Lubię Beskidy i Pieniny, jednak najczęściej jeżdżę i tak w Tatry. Widoki zapierają dech w piersiach, człowiek nabiera dystansu do życia jak nigdzie indziej. A wybierasz się na Blog Conference Poznań?

  4. Ja bym byla wdzieczna za informacje nt tego, czy picie tylko wody mineralnej nie jest szkodliwe? Czy tyczy sie to tylko wod leczniczych?:) pozdrawiam:)

    1. Kropla Beskidu jest wodą mineralną, ale niskozmineralizowaną, stąd być może Twoje wrażenie. Nie ma tylu składników stałych jak chociażby Muszynianka, ale to nadal mineralna woda.

  5. Jestem zakochana w twoim pięknym szalu ze zdjęć. Proszę napisz jakiej jest marki? Czy można go jeszcze gdzieś kupić? pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.