here

Top of the rock za dnia i nocą

Ohh tak bardzo chciałam wrócić tu latem, kiedy Central Park jest soczyście zielony, niebo nad nim błękitne, a wieżowce skąpane w słońcu. Top of The Rock to najlepszy taras widokowy w Nowym Jorku. Panorama miasta widziana z tego miejsca jest najpiękniejsza, dosłownie zapiera dech.

Bilety kupiliśmy online i zdecydowaliśmy się na opcję Sun&Stars. Ta opcja umożliwia wjazd na Top of the rock dwukrotnie, za dnia i nocą. Oba wjazdy trzeba zaliczyć w ciągu 24h. Bardzo Wam tę opcję polecam. Bilet kosztuje 54 dolary, standardowy bilet to koszt 34 dolarów.


To były dwa zupełnie inne doświadczenia. Sama nie wiem, który zrobił na mnie większe wrażeni. Cudownie było zobaczyć Nowy Jork nocą. Miliony świateł u stóp i granatowe niebo u góry. Niesamowity kontrast.

Wymyśliłam sobie zdjęcia na top of the rock w zwiewnej sukience. Mat wszedł piętro wyżej by zrobić zdjęcia z góry. Musicie wiedzieć, że jak wjedziecie na top of the rock windą (70 piętro), to możecie wejść jeszcze na dwa piętra (71 i 72). Na 71 piętrze jest o niebo mniej ludzi, a z 72 piętra zrobicie właśnie takie zdjęcie jak to poniżej.

Ahh i jeśli chcecie ustrzelić zdjęcie bez ludzi w kadrze to uzbrójcie się w cierpliwość. Gdyby nie wskazówka Ani Skury z What Anna Wears nie widziałabym szansy na takie zdjęcie. Tymczasem wystarczy być cierpliwym i po prostu poczekać na odpowiedni moment. My takich momentów mieliśmy bardzo dużo, a trzeba tu zaakcentować, że było południe i całkiem sporo ludzi.

Cudownie było wrócić na Top of the rock. Uważam, że to obowiązkowy punkt na mapie zwiedzania Nowego Jorku! <3

 

15 komentarzy
  1. Cudowne zdjęcia. Zadzdroszcze, mam nadzieję że kiedyś również uda mi się zwiedzić NY 🙂 Dla mnie zdcydowanie widok nocny wygrywa… Magia 🙂
    P.S Cudownie Ci w tej stylizacji, wyglądasz super kobieco. Chyba moja ulubiona Twoja stylizacja. Pięknie :*

  2. Piękna ty i piękny Nowy Jork, naprawdę bardzo chciałabym kiedyś móc się wybrać, pospacerować po Central Parku, na pewno coś wspaniałego. Mam nadzieję że kiedyś moje marzenie się spełni.

  3. Świetne zdjęcia i cudowne widoki zarówno za dnia jak i nocą. Strasznie Ci zazdroszczę bo u mnie za oknem leje deszcz a na dworze jest z 7stopnii. Nie chce się wychodzić z domu, a tam mogłabym siedziec godzinami

  4. Pani Elizo, stylizacja z czerwona marynarka, czarnymi szpilkami, spodniami i golfem jest doskonała… i do tego ta idealna fryzura:) Czytam Pania od poczatku i zdecydowanie ta stylizacja i fryzura pobily wszystkie inne. Wyglada Pani idealnie 🙂

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.