Świąteczne zdobienie paznokci

To moje drugie w życiu zdobienie paznokci. Pierwsze robiłam na walentynki i zdecydowanie odbiega ono od dzisiejszych standardów. Pamiętam natomiast, ile frajdy mi to sprawiło! Dziś chcę Wam pokazać zdobienie świąteczne. Co prawda daleko mu do doskonałości, ale wierzę, że będzie coraz lepiej!

Zainspirowałam się kolorami świątecznych dekoracji w moim salonie: biel, błękit i srebrny. Elsa byłaby zachwycona.

Bardzo podobał mi się sweterkowy efekt na paznokciach, ale byłam pewna, że to bardzo skomplikowane i wymaga ogromnej precyzji i praktyki. Odpaliłam kilka tutoriali i okazało się, że to całkiem proste i że nawet ja, totalny nieogar, mogę z łatwością sobie takie zrobić.

paznokcie-1

Na paznokieć na palcu wskazującym nakleiłam srebrne naklejki w poziome pasy, a ten na serdecznym pomalowałam brokatowym lakierem. Pozostałe paznokcie pokryłam niebieskimi kolorami od Semilaca, w tym jeden paznokieć we wzór sweterkowy.

pazurki

mini
Lakiery, których użyłam do tego zdobienia:
b3478ce6-ab98-4f81-8141-4ad8acd50f32

Tutorial, na którym się wzorowałam, jest tutaj.

12 Comments
  1. Eliza podziwiam CIE za to co robisz. Jestes DLA mnie inspiracja. Nie nie odnosze sie do zdobienia paznokci ale caloksztaltu czyli twojego bloga.Pozdrawiam I zycze by w Nowym Roku wszystkie Twoje plany she spelnily.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>