here

Stylizacja w marokańskim stylu

Uwielbiam dopasowywać stylizacje do otoczenia. Marokanski styl zachwyca mnogością kolorów i wzorów. Nie mam w swojej szafie orientalnych ubrań więc wybrałam się więc na lokalny targ by coś kupić.

Ta sukienka od razu rzuciła mi się w oczy. Piękne zdobienia, stonowane kolory (umówmy się, to rzadkość) i genialny fason podkreślający talię. Do sukienki dopasowałam słomkową torebkę i marokańskie buty baboosh.

Także od stóp do głów jestem ubrana w marokańskie wyroby i przyznam, że bardzo mi taki styl odpowiada.

Zdjęcia robiła mi Adrianna, za co ogromnie dziękuję! 🙂

34 komentarze
  1. Sukienka spodobała mi się bardzo muszę przyznać 🙂 Wyglądasz naprawdę pięknie, ciekawe gdzie można takie coś kupić w naszym kraju 😀 Naprawdę fajny styl 🙂 Pozdrawiam!

  2. Wow! Ta stylizacja jest niezwykle kobieca i świetnie pasuje do marokańskich wnętrz. Aż zatęskniło mi się za Marrakeszem i tą piękną arabską architekturą 🙂
    Patrząc na buty baboosh nasuwa mi się jedno pytanie – wygodnie Ci się w nich chodziło? Nie bolały Cię w nich stopy? Nie wiem dlaczego, ale wyglądają mi one na trochę niewygodne 😉

  3. Bardzo ciekawa stylizacja muszę przyznać, nie sądziłam że mi się spodoba, a tu niespodzianka:) Wyglądasz świetnie! Może następnym razem jakieś zimowe inspiracje ubraniowe?

  4. Bardzo kobieco, dziko wyglądasz. Dziko oczywiście w dobrym znaczeniu. Bardzo ciekawie dobrana stylizacja, szczególnie jej główna część, ta sukienka. Świetna jest. Gdzie taką dostałaś?

  5. Pasuje Ci taka kreacja muszę przyznać 🙂 Torebka rzeczywiście jest piękna 🙂 No i sukienka również spodobała mi się mega:) Szkoda, że w Polsce pewnie takich nie idzie kupić..

  6. Kurcze, aż naprawdę chciała bym mieć taką sukienkę i torebkę na lato w Polsce:) Czy można gdzieś podobne rzeczy kupować u nas? Jakieś sklepy może znacie?:) Wyglądasz oszałamiająco pięknie!

  7. Taka stylizacja pasuję Ci w 100 procentach 🙂 Idealnie się w niej prezentujesz:) Maroko jest naprawdę bardzo ciekawe , również chciałabym kiedyś odwiedzić to miejsce:) Też na pewno kupiłabym kilka rzeczy.

  8. Warto traktować takie wyjazdy jako inspirację do bawienia się modą 🙂 Takie egzotyczne dodatki, co nieco wzorów i kolorów dodają smaczku każdej stylizacji 🙂 Przepiękna sukienka!

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.