here

Sierpień w zdjęciach

Sierpień to jeden z najlepszych miesięcy w tym roku! To był cudowny czas obfity w podróże, poznawanie pięknych zakątków, wcinanie przysmaków różnych kuchni i poznawanie fantastycznych ludzi.

Zobaczcie ile się działo!

wawa

Zacznę od wypadu do Warszawy. Pierwsza fotka przedstawia salon w nowym mieszkanku Pauli. Jest przytulny i zaaranżowany w skandynawskim stylu. Czuję się tam jak w domu i to nie tylko dlatego, że Paula jest dla mnie jak siostra!

W końcu kupiłam wymarzoną torebkę LV Twis, pokazywałam Wam ją tutaj.

wianki

Prosta stylizacja black&white na tle różowych kwiatów.

Komplet długopisów z napisami TK Maxx

W sierpniu skrzyknęłyśmy się z dziewczynami i spotkałyśmy się u mnie by pleść wianki. To było cudowne doświadczenie, a wianki wyszły naprawdę piękne, co możecie zobaczyć tutaj. Obiecałyśmy sobie, że będziemy to powtarzać. Zobaczcie jakie cuda nam wyszły.

basen

Sezon basenowy już zamknięty, ale w sierpniu bardzo często z basenu korzystaliśmy. Zapraszaliśmy znajomych i robiliśmy imprezy. Eksperymentowałam też z przekąskami. Na pierwszej fotce lody kokosowe z nasionami chia i owocami, a na ostatniej malinowo-borówkowa lemoniada. Mniam!

lublin

Ulubiony kubek!

Mówiłam już jak bardzo kocham Lublin? Na zdjęciu Brama Krakowska

Mój artykuł o wyspie Thassos możecie mogliście przeczytać w magazynie SemiWorld

red

W sierpniu odwiedziłam rodziców! Wybraliśmy się do Londynu i spędziliśmy tam dwa cudowne dni. Kocham to miasto i kocham to, że mogę wpadać do rodziców tak często. Lecę do nich w październiku!

londyn

Nie obyło się bez zwiedzania i zakupów. Wjechałyśmy z mamą na 74 piętro The Shard, z tego wieżowca rozpościera się przepiękny widok na cały Londyn. Zobaczcie!

A co do zakupów, możecie je zobaczyć tutaj.

ibiza

Na koniec zostawiłam najlepsze czyli rejs po Balearach z TheBoatTrip. To był cudowny czas. Zakochałam się w takiej formie spędzania czasu i już nie mogę doczekać się kolejnego kierunku!

rejs

W listopadzie wybieramy się w rejs po Tajlandii! To właściwie będzie tydzień rejsu i tydzień na lądzie. Jesteśmy podekscytowani i już nie możemy się doczekać! A najlepsze jest to, że możecie być tam z nami!

Mam dla Was 500zł zniżki na hasło „FASHIONELKA” Ilość miejsc bardzo ograniczona! Więcej informacie o tripie TUTAJ.

14362501_10154064033009926_7821740505945888360_o

Do zobaczenia na miejscu!!

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.