Październik w rozjazdach


Uwielbiam jak tyle się dzieje! 12-14 Blog Forum Gdańsk, 17-18 Pokaz mody C&A w Dusseldorfie, 21-24 Paryż i świętowanie moich urodzin, 29-31 Ostróda z dwójką najlepszych blogerów ever (Kom i Seg). Kategoria podróże zawrze więc w drugiej połowie miesiąca..

Blog Forum Gdańsk
Nie wierzę, że to już koniec i że na kolejną edycję muszę czekać kolejny rok. Tym razem gościliśmy na stadionie PGE Arena i choć nie jaram się piłką nożną stadion zrobił na mnie ogromne wrażenie. Chciałam nawet zostać cheerleaderką i dopingować blogerów podczas meczu, ale zaspałam. Sorry, ale o 9 rano to się śpi..
Wszystko zaczęło się od delikatnego, czterogodzinnego opóźnienia na lotnisku. Później było już tylko lepiej.
PS. Weźcie wymyślcie dymki do tego zdjęcia, no aż się prosi, no…
Co Mateusz Krogulec mówi to Łukasza Jakóbiaka? 😀

Dziubek w samolocie zawsze spoko

W ciągu dnia wysłuchiwaliśmy prelekcji. Wybór był ciężko bo w tym samym czasie odbywały się 4 prezentacje/panele. Tu akurat z Kominkiem i Pawłem Opydo na panelu u Michała Sadowskiego, tego który robi startupy, śliczne bitmapy.

Wieczorem integrowaliśmy się u Venili w pokoju 152


A jak wiadomo poranki po imprezie do lekkich nie należą, Lekko Stronniczy coś o tym wiedzą 🙂

Dobra, Teraz na poważnie. Było cudownie, poznałam masę fajnych ludzi. Dowiedziałam się wielu istotnych rzeczy z punktu widzenia blogowania. Dostałam motywacyjnego kopa i utwierdziłam się w przekonaniu, że zmiana bloga z modowego na lifestylowego była najlepszą decyzją z możliwych. Chyba największą niespodzianką było dla mnie to, że w badaniu zrealizowanym przez Milward Brown SMG/KRC na zlecenie hatalska.com mój blog znalazł się w gronie TOP5 polskich blogerów w świadomości spontanicznej.
To, że znalazłam się w towarzystwie takiej czwórki jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Obiecuję nie zawieść 🙂

[Głosów:0    Średnia:0/5]
72 komentarze
 1. Cholernie Ci zazdroszczę tegorocznej edycji, nie wyrobiłam się – u mnie przeprowadzkowo, a tak sobie obiecywałam, że na pewno dam radę… 🙂 Śledziłam całą relację, również reakcje po integracyjnych, i chyba tych najbardziej mi w tym roku żal 😉 Cóż – może po prostu do zobaczenia za rok!

 2. Elizo,

  Kurczę, ale Ci zazdroszczę! ale tak mega pozytywnie!

  Powiedz kochana, ile Ty masz lat? bo podejrzewam, że jesteś moją rówieśniczką.

  Jesteś świetną dziewczyną, w tak młodym wieku osiągnęłaś tak wiele, Twoje życie jest pełne pasji, interesujące, wciągające… Realizujesz siebie i to co kochasz najbardziej.
  Dotrzeć do tego, żeby być jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek w Polsce to jest coś!
  cudowne podróże, cudowne wyjazdy i ciuchy… (ah, ile ja bym dała za to, żeby mieć chociaż jedną taką torebkę, jak Ty, oryginalny Louis Vuitton to szczyt moich pragnień którego chyba nigdy nie dosięgnę, niestety).

  No i jeszcze przeprowadzka, mieszkanie z ukochanym facetem, ślub… to wszystko są tylko pieknę marzenia, które w moim przypadku, są nierealne na obecną chwilę 🙁

  Ale dobrze, że ktoś może być tak szczęśliwy, jak Ty!
  już od dawna śledzę Twojego bloga i nie przestanę, dlatego jak najczęściej pisz, pisz i jeszcze raz pisz, co u Ciebie! chociaż na chwilę mogę się przenieść w Twój naprawdę fajny świat.

  Pozdrawiam! 🙂

 3. Elizo,
  Od jakiegoś czasu śledzę Twojego bloga z niemałym zainteresowaniem. Decyzja o zmianie profilu bloga jest jak najbardziej trafna, aczkolwiek wszystko zależy od tego na jakim będzie poziomie. Jeśli dalej będziesz wierna swoim dotychczasowym zasadom, dbając o jakość i estetykę bloga to przewiduję, że osiągniesz kolejny sukces. Błagam cię jednak pisz posty z większą starannością i staraj się unikać błędów językowych, które rażą. Nie chodzi nawet o używanie literackiego języka ale unikanie literówek. To także jest istotne, i przeszkadza we właściwym odbiorze tego co chciałaś przekazać. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

 4. chce założyć bloga, ale ciągle wydaje mi sie, ze nie jestem w pisaniu wystarczająco dobra, że ludziom sie nie spodoba i nikt nie bedzie tego mojego bloga odwiedzał. Też miałaś takie wątpliwości? Jak ty zaczynałaś

  1. Nie miałam żadnych wątpliwości bo decyzja o założeniu była tak spontaniczna, że nawet nie miałam na to czasu. W życiu bym nie przypuszczała, że to wszystko tak się rozwinie, że blogowanie stanie się moim sposobem na życie. Uleczka, jeśli blog jest dobry, a treści interesujące to na pewno znajdą się czytelnicy. Nie ma co rozkminiać czy się uda czy nie, zobacz ile czasu na to tracisz. Najważniejsze żeby Tobie to sprawiało przyjemność, reszta przyjdzie z czasem
   Pozdrawiam 🙂

 5. Mieszkam i pracuje na uniwerku niedaleko Düsseldorfu, to wspaniale miasto! Koniecznie pojdz na spacer nad Renem i po starym miescie 🙂 Zycze milego pobytu!

Leave a Reply

Your email address will not be published.