Stripe, pearls and ring watch


Tego pasiaka już kiedyś wam pokazywałam ale w nieco innej formie. Tak naprawdę to sukienka, bardzo obcisła sukienka (rozmiarówka w new looku może być zdradliwa, także uważajcie a już zwłaszcza na sukienki. Ze spódnicami jest zupełnie na odwrót kupujesz w swoim rozmiarze a okazuje się być za duża). Takie są uroki zakupów przez internet. Uwielbiam delikatnie tulipanowy kształt spódnicy – pomaga ukryć “boczki” i podkreśla talię. Zawsze marzyłam o figurze klepsydry a ta stylizacja pomogła mi osiągnąć zamierzony efekt. Proszę was o nie wysyłanie mi już maili z pytaniem czy mam jeszcze zegarki na palec na sprzedaż. Na pingerowym blogu dostałam cynk, że można je kupić  w Claire’s w Złotych Tarasach.  Jestem strasznie ciekawa w jakiej są cenie, ich oryginalna cena to 8funtów czyli ok 36zł podejrzewam ze polska cena będzie “nieco” zawyżona. Dajcie znać czy jest duży wybór i czy cena jest przystępna.

[Głosów:0    Ocena: 0/5]
20 komentarzy
  1. Ja też zawsze marzę o osiągnięciu idealnej klepsydry, dlategoż uwielbiam nosić tulipana. Niestety Bozia talii mi poskąpiła.
    Podoba mi się zestawienie , które poczyniłaś. I pomysł na naramienniki całkiem udany. Pozdrawiam

  2. Thankx so much for this! I havent been this moved by a blog post for a long period of time! You have got it, whatever that means in blogging. Anyway, Youre certainly someone that has something to say that people should hear. Keep up the wonderful job. Keep on inspiring the people!

Leave a Reply

Your email address will not be published.