Nowy zakup – Broszka Chanel

Wreszcie moja! Długo szukałam idealnej broszki od Chanel. Naprawdę ciężko było znaleźć klasyczną i elegancką, która nie byłaby zbyt strojna i zbyt rzucająca się w oczy. W butikach zwykle są broszki z aktualnej kolekcji i tylko trochę klasyków. Ja szukałam właśnie czegoś klasycznego w srebrze albo w złocie. Chciałam by broszka była mała i niezbyt strojna.

Zdecydowałam się na srebrną w najmniejszym rozmiarze. Taki dodatek będzie pięknie wyglądał na szarych/czarnych/karmelowych płaszczach, narzutkach czy swetrach.

broszka

broszka chanel fashionelka

Marzy mi się jeszcze złota, wysadzana perłami i w nieco większym rozmiarze. W przypadku Chanel stawiam na klasyki i dotyczy to zarówno biżuterii jak i torebek czy butów. Aktualnie poluję na skórzane, czarne espadryle. Wyprzedają się błyskawicznie więc trzeba mieć ogromnego farta. Ja póki co go nie mam 🙂

Dajcie znać co o niej myślicie, akceptujecie zakup?

Tutajtutaj i tutaj możecie zobaczyć moje poprzednie zakupy w Chanel <3

[Głosów:2    Ocena: 4.5/5]
27 komentarzy
  1. Bardzo chciałabym zobaczyć jakieś stylizacje z tą broszką 🙂 Też mam jedną łądną broszkę, którą dostałam w prezencie, i kompletnie nie wiem jak ją nosić.

  2. Broszki kojarzą mi się ze starszymi paniami 😉 sorry… Ale uroku jej odmówić nie można. Co innego espadryle. Marzę o bezowych z czarnym logo i noskiem. Boskie!

  3. Kochana Elizo, proszę o stylizacje z broszka! Ja właśnie nie wiem na która się zdecydować, na ta czy trochę większa 🙈 Z góry dziękuje 😘

Leave a Reply

Your email address will not be published.