Nowy wygląd bloga


Chyba od roku planowałam zmianę wyglądu bloga. Chciałam by layout był unikalny, czytelny, skromny i zachęcający do eksploracji bloga. Chciałam żeby miał to coś! Nowym layoutem planowałam też odkleić łatkę blogerki modowej, bo Fashionelka.pl to blog lifestylowy z “naciskiem” na modę. Nie miałam konkretnego pomysłu

Tygodniami przeglądałam wordpressowe skórki i nic… Kompletnie nic mi się nie podobało. Aż pewnego dnia odezwał się do mnie Jędrzej waląc prosto z mostu, że wygląd mojego bloga jest paskudny, że powinnam go diametralnie zmienić. Zaoferował mi swoją pomoc. To on jest pomysłodawcą tej grafiki. Za pocięcie projektu graficznego i za wykonanie z niego szablonu do WordPressa odpowiedzialny był Maciej. Teraz jestem w 100% zadowolona z wyglądu, działania i funkcjonalności bloga.

Spójrzcie jak blog zmieniał się w ciągu tych 3 lat..

Pierwszego bloga założyłam na pingerze, miesięcznie wciąż odwiedza go ok 10 tys. unikalnych użytkowników.

Po kilku miesiącach blogowania na pingerze, założyłam nowego bloga na blogspocie. Tam zupełnie od zera zaczynałam budować społeczność. Przez rok prowadziłam 2 blogi o identycznej treści. Blog na blogspocie wciąż jest odwiedzany przez 2 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie.
Po roku przeniosłam się na bloga na własnej domenie. Pamiętacie ten layout? 🙂

A to grafika, która towarzyszyła nam najdłużej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
53 komentarze
 1. Eliza, używasz czcionki bez dedykowanych polskich znaków. Wszystkie ą i ę i tym podobne mocno odróżniają się na tle tej używanej. Nie wygląda to ani dobrze, ani profesjonalnie.

 2. Super jestem bardzo zaskoczona zmianą. Nic na to nie wskazywało a tu nagle bach, nowa strona. Wygląda świetnie, jest taka pełna i kolorowa. Bardzo mi się podoba nowy image.

 3. ELiza – wygląd super!

  Twoja “ulubienica” Daisy 😉 również z tego co widziałam zapowiedziała zmiany w wyglądzie bloga… ciekawa zbieżność w czasie 😉

  Pozdrawiam 🙂

 4. jeszcze tylko jedna rzecz jest niedopracowana i uważam że powinnaś nad tym pomyśleć bo Twoje logo jest bardzo takie sobie.. nie wpada w oko nie da się go zapamiętać.. Uważam że powinnaś je zmienić na coś co będzie dało się zapamiętać i doda pazura temu blogowi jak np u jemerced… 🙂 pozdrawiam

 5. Fakt poprzedni wygląd bloga nie miał nic wspólnego z produktami prezentowanymi na blogu, zawsze mnie to dziwiło. Ten layout jest zdecydowanie bardziej “rasowy”, choć osobiście wolę klasyczne pionowe rozmieszczenie i łatwo widoczne i dostępne menu. Ale zmiana na plus.

 6. Bardzo lubie tu wpadac, ale szczerze mowiac nie zachwyca mnie ten nowy wyglad. W ogole nie przypomina blogu a raczej portal o modzie. Jak dla mnie jest zbyt malo personalny.

 7. Od pewnego czasu prowadzę bloga (jest on bardziej ćwiczeniem na składanie myśli w zrozumiałe zdania), ale chciałabym przenieść się na inny serwis. Czy przy zmianie bloga przenosiłaś także archiwalne treści? Czy publikowałaś te samy teksty na kilku stronach? Nie wiem, czy lepszym pomysłem jest oderwanie się od obecnego stanu, czy próba podtrzymania tego, co już wypracowałam. 🙂 Będę wdzięczna za odpowiedź, pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published.