here

Konkurs – Wygraj zakupy ze mną o wartości 1000zł

fashstart konkurs (1)
Dziś startuje zapowiadany konkurs! Organizuję go sama w związku z nową odsłoną bloga i #FashStart. Konkurs odbywa się na instagramie, a nagrodą główną są zakupy ze mną o wartości 1000zł! W sumie nagrodzę aż 11 osób, bo 10 osób zgarnie bony do New Look o wartości 100zł.

Zadanie jest proste, ale wymagać będzie kreatywności. Waszym zadaniem będzie zrobienie zdjęcia na którym będzie nośnik (telefon, tablet, laptop) z wyświetloną stroną główną fashionelka.pl Oczywiście możecie to jakoś fajnie zaaranżować. Dodać filiżankę kawy, gazetę, kosmetyk itd. To co musi się na zdjęciu znaleźć to właśnie nowa odsłona bloga na ekranie jakiegoś sprzętu.

To zdjęcie dodajecie na swojego instagrama i wpisujecie hashtag #FashStart i oznaczacie @elajza

To wszystko! Ja po hashtagach dotrę do Waszych zdjęć i wybiorę 11 zdjęć w tym jedno najlepsze!  Dodatkowo wypromuję Wasze instagramowe konta i zyskacie nową liczbę followersów!

konkurs fash start
Podsumowując:
– dodajecie mój profil do obserwowanych @elajza

– fotkę z widoczną stroną główną fashionelka.pl na ekranie sprzętu, wrzucacie na swój instagram

– dodajecie hashtag #FashStart i oznaczacie mnie @elajza.

– czekacie na wyniki <3

Konkurs trwa od 02.03.2016 do 06.03.2016 do godziny 23:59

Czekam na Wasze zgłoszenia i nie mogę się doczekać wspólnych zakupów!

Regulamin konkursu

38 komentarzy
  1. Ale super pomysł!! Wezmę dział na pewno 🙂 Fajny pomysł z instagramem, może więcej czytelników zacznie Cię tam obserwować bo naprawdę warto! Mam go od paru tygodni i już widzę jak wiele traciłam! Zdjęcia z Paryża wygrywają wszystko <3

  2. Kochana mam pytanie, widziałam ze lajkowalas niektóre zdjęcia. Czy to znaczy, ze pozostałe nie wpadły Ci w oko? Lub te polubione szczególnie Ci sie podobają?

  3. Eliza tak przeglądam hastagi na Instagramie i niestety ale co godzinę wyświetlają się inne zdjęcia…nigdy nie ma tak, że zobaczysz wszystkie które Twoi fani wrzucili na konkurs…Co w tym wypadku, jak sprawiedliwie można do tego podejść skoro zdjęć nie widać?? 🙂

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.