Konkurs – Przemaluj wirtualną ścianę i wygraj!

Mam dziś dla Was konkurs ze świetnymi nagrodami! Nagrody funduje Dulux, a wszystko jest związane z kampanią reklamową dotyczącą metamorfozy mojego domu. Jeśli przeoczyliście wpis dotyczący nowej sypialnie koniecznie rzućcie okiem tutaj. Cała metamorfoza będzie obejmowała sypialnię, salon z antresolą i pokój gościnny. Na pierwszy ogień poszła sypialnia. Dziś mają przyjść pierwsze meble! 🙂

12765714_10208969973592141_1384592415_o
Konkurs dotyczy aplikacji Visualizer od Duluxa, dzięki której możemy wirtualnie pomalować ściany naszego pokoju. Dylemat co do wyboru odpowiedniego koloru zawsze jest ogromny, ta aplikacja to wszystko upraszcza i pokazuje nam jak konkretny kolor będzie wyglądał na ścianie naszego pokoju. Możemy to zrobić “live” czyli włączyć aparat przez aplikację Visualizer albo wgrać zdjęcie i je poprzerabiać.

Zobaczcie jakie to proste i efektowne!

NAGRODY

Do zgarnięcia trzy tablety Samsung Galaxy Tab A 9,7 LTE i 5 bonów o wartości 100zł do Castoramy.

ZASADY

Są dwa zadania konkursowe, wybierzcie jedno z nich! Jeśli chcecie zwiększyć swoje szansę na wygraną możecie wykonać oba zadania, ale nie jest to konieczne.

1 zadanie

Pierwsze zadanie polega na ściągnięciu aplikacji Dulux Visualizer  (iOS i Android) i przemalowaniu za jej pomocą ściany w pokoju. Zdjęcie sprzed metamorfozy i zdjęcie z nowym kolorem na ścianie wysyłamy na na eliza.wydrych(małpa)gmail.com z dopiskiem KONKURS DULUX

2 zadanie

Polega na przerobieniu zdjęcia mojej sypialni. Jeśli nie “skandynawska prostota” to co? Wybierzcie jakiś inny kolor i przemalujcie szarą ścianę w aplikacji Dulux Visualizer (iOS i Android). Przerobione fotki wysyłajcie na eliza.wydrych(małpa)gmail.com z dopiskiem KONKURS DULUX

lustro-na-pasku Zdjęcie do przerobienia

PS Możecie użyć taśmy malarskiej i położyć na jednej ścianie dwa różne kolory. Liczę na waszą kreatywność! 🙂

Konkurs trwa od 24.03.2016 do 01.04.2016 włącznie. Nagrodzę aż 8 osób!

Regulamin


Wyniki


Dostałam od Was prawie 200 zgłoszeń! Wybranie ośmiu prac spośród takiego ogromu było niezwykle trudne! Wysyłaliście głównie fotki swoich wnętrz, ale wybierając zwycięzców chciałam być fair i doceniłam tych, którzy wybrali drugie zadanie konkursowe.

Trzy tablety trafiają do:

Mariusza, który za pomocą aplikacji Dulux Visualizer przemalował ściany w swojej sypialni.

Tak to wyglądało przed

unnamed
a tak po..

image1-2
Do Ali, która przemalowała ściany używając taśmy malarskiej i stworzyła kolaż z kolorów jakie znajdą się w naszej sypialni.

image1-3
Do Anny Marty i jej szaro-beżowej przeróbki sypialni

Przed

Anna Marta Stypułkowska
i po

IMG_4533
Bony otrzymują:

Monika

monika.pokaluk@gmail.com
Katarzyna

Untitled
Magda

magda0062@gmail.com
Klaudia

image3
Anna

anna pałasz
Gratuluję zwycięzcom i czekam na Wasze dane TELEadresowe eliza.wydrych(małpa)gmail.com <3

[Głosów:0    Średnia:0/5]
28 komentarzy
  1. akurat miałam zdzierać tynk w pokoju, bo nie mogę juz się patrzec na swoje pomarańczowe i nierówne ściany ! Biorę udział !

  2. ja ostatnio przemalowywałam kuchnie w nowym mieszkaniu. Zdzierałam paskudną lamperię i efekt jest naprawdę świetny! Kolor skał kredowych (chłodny, jasny błękit) wygrał wszystko 🙂

  3. Witam, mam pytanie nie związane z konkursem. Pamiętam styl Twojego mieszkania: beże, sztuczna trawa, kamień na ścianach (czy też łupek), skórzana kanapa (bodajże beżowa). Dlaczego teraz styl skandynawski, szarości, itd.? Pozdrawiam.

  4. U mnie występuje błąd przy ściągnięciu na Android: Nie można pobrać aplikacji “Dulux Visualizer PL”. Spróbuj ponownie, jeśli problem nie ustąpi skorzystaj z tych rozwiązań. (Kod błędu: 924)

  5. może tak by słoneczne sari na tej scianie co jest łózko czy też kanapa a na ścianie co jest długa nlampa zaproponowowałabym drzewosandałowe niestety nie mogę tegop pokazac

  6. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tej apki (spodziewałam się kiepskich efektów), ale w końcu się skusiłam i nie żałuję – świetna sprawa i mnóstwo funu podczas “biegania po domu”. Aktualnie planuję remont dwóch pomieszczeń i już po kilku minutach zabawy widzę które moje kolorystyczne koncepcje były zupełnie nietrafione. Nieczęsto zdarza mi się chwalić produkty ze sponsorowanych postów (zawsze wydaje mi się to trochę sztuczne jak czytelnicy piszą “oh ah na pewno kupię” etc.), a więc jestem ewidentnie rozentuzjazmowana, bo muszę napisać, że polecam przetestować aplikację niezależnie od tego czy ktoś chce wziąć udział w konkursie. ;D Dulux, good job!

Leave a Reply

Your email address will not be published.