here

Konkurs: co robisz, by poczuć się piękna?

Na dziesięć Polek tylko dwie twierdzą, że czują się piękne, a aż 80% przyznaje, że kobiety uważają się za mniej, niż ocenia je otoczenie. To nie są dane wyssane z palca. Te wyniki czarno na białym widnieją w raporcie Dove z 2016 roku. Dlaczego tak ogromna część z nas nie potrafi zdefiniować się jako piękna kobieta i dlaczego tak surowo się oceniamy?

biżuteria tory burch

W każdej z nas drzemie piękno. Kluczem jest je odkryć i pielęgnować. Kobiety znajdują się pod ogromną presją otoczenia. Z okładek pism uśmiechają się do nas idealne panie o jeszcze bardziej idealnych sylwetkach i nieskazitelnych twarzach. Są proporcjonalne i perfekcyjne.

Marka Dove robi dla nas coś, co jest cholernie ważne. Chce uwolnić nas od presji bycia idealną, bo umówmy się – nie ma kobiet idealnych. Te uśmiechające się z okładek są wyretuszowane do granic możliwości (czasem nawet nie przypominają siebie). Musimy być tego świadome. Musimy spojrzeć w lustro i dostrzec w sobie to, co mamy najpiękniejsze. Bo każda z nas jest piękna i każda z nas jest wyjątkowa.

girls

Na zdjęciu Kinga z Ladygugu i Marta z Superstyler

Konkurs

Razem z marką Dove przygotowałam dla Was konkurs! Do rozdania mam aż 30 zestawów wypełnionych po brzegi kosmetykami Dove. Konkurs odbywa się na Instagramie. Wystarczy, że wrzucicie na swój profil fotkę z przyjaciółką i napiszecie odpowiedź na pytanie: „Co sprawia, że Ty i Twoja przyjaciółka czujecie się piękne?”.

Pamiętajcie o oznaczeniu profili:

@dove_polska oraz @elajza

i o dodaniu dwóch hashtagów:

#FashxDove oraz #jestesmypiekne

Konkurs trwa od 13.07.2017 do 23.07.2017.

Powodzenia!

Regulamin konkursu

Zwycięzcy

1. domi_rozz 
2. maninails
3. dominka_90
4. milczarekola
5. sistersknowsbetter
6. oooliaaaa
7. woldor_
8. didabrygida
9. stelmachowska
10. marteeca 
11. zanimodejde
12. a.sompolinska
13. joannapliszka
14. 1stepto40
15. aagatasochaa
16. ryyskaa
17. sylviainvogue
18. a.podgordna
19. szukam.swojego.sw
20. jogurtovaaa
21. paulinowaty
22. magdaadamczyk
23. kto_tam.tu_dorota
24. dorota.z91
25. asiek_pe
26. samoszka
27. marta.ossolinska
28. team2sis
29. martini_adamska
30. zajaczkowa

 

Gratuluję zwyciężczyniom! Podeslijcie dane TELEadresowe na eliza.wydrych(małpa)gmail.com

Na Wasze dane czekam do 2 sierpnia

[Głosów:0    Średnia:0/5]
14 komentarzy
  1. Nigdy nie uważałam się za osobę piękną, ale najważniejsza jest dla mnie mozliwość spotkania się z moimi przyjaciółkami i wspólne zajęcia. Ważne to czuć się potrzebnym i lubianym, a przy okazji sprawiać innym powód do uśmiechu.
    Najpiękniejsze kobiety są uśmiechnięte.

  2. A ja powiem tylko tyle, że wspaniale patrzy się na kobiety pewne siebie! Od razu bije od nich taki blask, którego nie da się określić 🙂

  3. Mój mąż ciagle mi powtarza, żebym się nie malowała bo to zakrywa urodę i nawet w ubłoconym dresie jestem piękna 🙂 i muszę mu przyznac rację, ze wtedy czuje się sobą, najlepiej i najpiękniej 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.