Konkurs “Anielska stylizacja”


„Jestem Aniołkiem, ale nie jestem święta…” Czujecie się czasami Aniołkami, ale nie do końca świętymi…? Jeśli tak, teraz macie okazję  to wyrazić.  Telewizja AXN zorganizowała konkurs, w którym poszukuje przebojowych i  odważnych dziewczyn, które mają w sobie pierwiastek Aniołka, ale nie zawsze są święte. Zachęcam Was do zgłoszenia się do konkursu na stronie TEJ STRONIE. Możecie zostać twarzą telewizji AXN i wygrać fantastyczne nagrody!

Oprócz tego dziś na blogu rozpoczynamy konkurs „Anielska stylizacja”.   Każda z Was ma szansę wygrać pakiet niesamowitych nagród:
– zestaw kosmetyków Mary Kay o wartości 180 zł (tusz, błyszczyk i eyeliner),
– pakiet seriali i filmów ufundowanych przez AXN,
– podwójne zaproszenie na Galę Finałową konkursu organizowanego przez AXN „ Jestem Aniołkiem, ale nie jestem święta…”
– spersonalizowany breloczek Laloushka uszyty na podstawie zwycięskiej stylizacji.
Jest o co walczyć!

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres fashionelka@op.pl  jedno zdjęcie stylizacji  odnoszącej się do tytułu konkursu organizowanego przez AXN „Jestem Aniołkiem, ale nie jestem święta…”. wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem (do skopiowania stąd). Zdjęcie powinno przedstawiać Was w prezentowanej stylizacji.  Liczy się kreatywność, oryginalność i sposób odzwierciedlenia  swojego anielsko -diabelskiego charakteru

Na zgłoszenia czekam do 3 listopada do godziny 23:59. Najlepszą stylizację wybiorę w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.
Powodzenia, Aniołki!

15 komentarzy
  1. Fajny interaktywny konkurs. Mam nadzieje, że umieścisz najlepsze stylizacje na blogu bo na pewno dziewczyny wykażą się kreatywnością a ja uwielbiam takie posty przeglądać

  2. Jestem autorką tego zdjęcia, w ostatniej chwili namówiłam Iwonkę, aby zgłosiła właśnie to, bo wcześniejsze typy były całkiem inne 🙂 Bardzo się cieszę, że wygrała nasza mała Blonde!

Leave a Reply

Your email address will not be published.