Konkurs “Anielska stylizacja”


„Jestem Aniołkiem, ale nie jestem święta…” Czujecie się czasami Aniołkami, ale nie do końca świętymi…? Jeśli tak, teraz macie okazję  to wyrazić.  Telewizja AXN zorganizowała konkurs, w którym poszukuje przebojowych i  odważnych dziewczyn, które mają w sobie pierwiastek Aniołka, ale nie zawsze są święte. Zachęcam Was do zgłoszenia się do konkursu na stronie TEJ STRONIE. Możecie zostać twarzą telewizji AXN i wygrać fantastyczne nagrody!

Oprócz tego dziś na blogu rozpoczynamy konkurs „Anielska stylizacja”.   Każda z Was ma szansę wygrać pakiet niesamowitych nagród:
– zestaw kosmetyków Mary Kay o wartości 180 zł (tusz, błyszczyk i eyeliner),
– pakiet seriali i filmów ufundowanych przez AXN,
– podwójne zaproszenie na Galę Finałową konkursu organizowanego przez AXN „ Jestem Aniołkiem, ale nie jestem święta…”
– spersonalizowany breloczek Laloushka uszyty na podstawie zwycięskiej stylizacji.
Jest o co walczyć!

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres fashionelka@op.pl  jedno zdjęcie stylizacji  odnoszącej się do tytułu konkursu organizowanego przez AXN „Jestem Aniołkiem, ale nie jestem święta…”. wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem (do skopiowania stąd). Zdjęcie powinno przedstawiać Was w prezentowanej stylizacji.  Liczy się kreatywność, oryginalność i sposób odzwierciedlenia  swojego anielsko -diabelskiego charakteru

Na zgłoszenia czekam do 3 listopada do godziny 23:59. Najlepszą stylizację wybiorę w ciągu 7 dni od daty zakończenia konkursu.
Powodzenia, Aniołki!

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Adres email nie zostanie upubliczniony.

  1. Fajny interaktywny konkurs. Mam nadzieje, że umieścisz najlepsze stylizacje na blogu bo na pewno dziewczyny wykażą się kreatywnością a ja uwielbiam takie posty przeglądać

  2. Jestem autorką tego zdjęcia, w ostatniej chwili namówiłam Iwonkę, aby zgłosiła właśnie to, bo wcześniejsze typy były całkiem inne 🙂 Bardzo się cieszę, że wygrała nasza mała Blonde!