Katalog hashtagów na Dzień Kobiet

Hashtag BOOK edycja na Dzień Kobiet

Oddaję w Wasze ręce drugi katalog hashtagów tematycznych. Pierwszy kręcił się wokół słodkiego i różowego tematu Walentynek. Ten dotyczy tematu kobiet i dziewczyn! 

Znajduje się na niej prawie 400 skategoryzowanych i posortowanych według wielkości hashtagów! 

Ten katalog jest darmowy i można go otrzymać po zapisaniu się na mój newsletter.

katalog hashtagów fashionelka
Dołącz do akcji #KobietyInspirująKobiety

Dziś ruszyła instagramowa, jednodniowa akcja „Kobiety inspirują kobiety”. Wystarczy dodać na instagramie albo na instastories kobiece zdjęcie i napisać o trzech-czterech kobietach, które najbardziej Was inspirują.

Nie zapomnijcie o hashtagu: #kobietyinspirująkobiety

I o 29 pozostałych „kobiecych” hashtagach z tego katalogu.

Dołącz do nas! Jest już prawie 200 zdjęć 🙂

 

Odkryj jak potężnym narzędziem są hashtagi

Wiem, że większość ma do hashtagów chłodny stosunek. Ciężko zrozumieć algorytm, który nimi rządzi, szukanie hashtagów jest żmudne i pracochłonne, a efekty niewymierne.

Hashtagi traktuje się po macoszemu. Zdjęcia są dopracowane do perfekcji, tekst dopieszczony i wymuskany, a hashtagi? Dla większości to zło konieczne.

No właśnie wcale nie musi tak być! Od ponad roku zgłębiam ten temat, prowadzę swoją grupę badawczą, analizuje statystyki i wyciągam wnioski.

Wyobrażacie sobie, że hashtagi mogą wygenerować nawet 130 tysięcy wyświetleń zdjęcia? To największy wynik jaki widziałam analizując statystyki. Nie trzeba mieć ogromnego profilu z setkami tysięcy obserwujących by hashtagi generowały takie liczby wyświetleń.

No dobra, zejdźmy na ziemię, 130 tys to jest kosmos, ale 5000 tysięcy wyświetleń z hashtagów, a nawet 10 000 to bardzo bliska perspektywa.

* Zapisując się do mojego newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie maili! Będę Ci pisać o samych przydatnych rzeczach i dzielić się kawałem wiedzy! Pamiętaj, że w każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Więcej informacji w polityce prywatności.
[Głosów:0    Średnia:0/5]
9 komentarzy
  1. Tak Hashtagi są ważne, ale to monotonne dodawanie ich przy każdym zdjęciu nie ciekawe… Jednak warto je stosować. Dają <3 nawet jeśli ktoś nie ma jeszcze followersów.

  2. Tyle czekałam na te walentynki bo w końcu po 6 latach mój narzeczony poprosił mnie o rękę. To był cudowny dzień. Cieszę się, że mamy takie święto.

  3. Czy ę-book z has tagami na dzień kobiet był dostępny tylko wczoraj? Wyświetla mi się że mogę zapisać się do newslettera a dostanę walentynkowy, też się przyda ale wolę ten dla kobiet, wczoraj nie zdążyłam

Leave a Reply

Your email address will not be published.