Katalog hashtagów walentynkowych

Hashtag BOOK edycja walentynkowa

Przygotowałam dla Was walentynkowy katalog hashtagów. Zawiera prawie 400 hashtagów posortowanych według wielkości i podkategorii. Skupiłam się głównie na tematyce walentynkowej, ale znajdziecie też hashtagi dotyczące randek, pary, walentynkowych przygotowań (makijaż, stylizacja) czy kwiatów.

Ten eksperymentalny katalog jest darmowy i można go otrzymać po zapisaniu się na mój newsletter.

hastagbook
Odkryj jak potężnym narzędziem są hashtagi

Wiem, że większość ma do hashtagów chłodny stosunek. Ciężko zrozumieć algorytm, który nimi rządzi, szukanie hashtagów jest żmudne i pracochłonne, a efekty niewymierne.

Hashtagi traktuje się po macoszemu. Zdjęcia są dopracowane do perfekcji, tekst dopieszczony i wymuskany, a hashtagi? Dla większości to zło konieczne.

No właśnie wcale nie musi tak być! Od ponad roku zgłębiam ten temat, prowadzę swoją grupę badawczą, analizuje statystyki i wyciągam wnioski.

Wyobrażacie sobie, że hashtagi mogą wygenerować nawet 130 tysięcy wyświetleń zdjęcia? To największy wynik jaki widziałam analizując statystyki. Nie trzeba mieć ogromnego profilu z setkami tysięcy obserwujących by hashtagi generowały takie liczby wyświetleń.

No dobra, zejdźmy na ziemię, 130 tys to jest kosmos, ale 5000 tysięcy wyświetleń z hashtagów, a nawet 10 000 to bardzo bliska perspektywa.

* Zapisując się do mojego newslettera, wyrażasz zgodę na otrzymywanie ode mnie maili! Będę Ci pisać o samych przydatnych rzeczach i dzielić się kawałem wiedzy! Pamiętaj, że w każdej chwili możesz anulować subskrypcję. Więcej informacji w polityce prywatności.
[Głosów:0    Średnia:0/5]
3 komentarze
  1. Tak Hashtagi są ważne, ale to monotonne dodawanie ich przy każdym zdjęciu nie ciekawe… Jednak warto je stosować. Dają <3 nawet jeśli ktoś nie ma jeszcze followersów.

Leave a Reply

Your email address will not be published.