here

Pomysł na karnawałowy manicure

W tamtym roku postawiłam na dosyć skomplikowane zdobienie. Manicure był utrzymany w dwóch kolorach – błękitnym i srebrnym. Zrobiłam sweterkowy wzór i srebrno-niebieskiego pasika. Siedziałam nad tym kilka ładnych godzin, ale efekt końcowy był tego warty. Zobaczcie

mini

W tym roku mój manicure jest równie spektakularny, ale przygotowanie go nie wymagało ode mnie precyzji, czasu czy specjalnych umiejętności. Postawiłam na kolekcję Platinum od Semilac, w której znajduje się aż 9 brokatowych lakierów.

brokatowe lakiery semilac

Kolory są bardzo głębokie i intensywne.

semilac szmaragdowy

semilac

Mój wybór padł na kolor 262 Platinum Green. To piękna, głęboka zieleń, wzbogacona lśniącymi drobinami brokatu. Manicure zrobiłam tuż przed świętami. Zieleń to miła odmiana od klasycznego czerwonego manicure, który to zwykle wybierałam w okresie świąt Bożego Narodzenia.

semilac

Ten kolor będzie też swietnie pasował do mojej sylwestrowej małej czarnej!

semilac kolekcja karnawałowa

Dajcie znać co myślicie o tej kolekcji i napiszcie na jaki kolor w tym wyjątkowym miesiącu się zdecydowałyście.

 

19 komentarzy
  1. Ja zrobilam w salonie brokatowy czerwony, wiadomo czerwień na śwìęta 🙂 ale jak zobaczylan tą zieleń u Ciebie na InstaStory to żałowałam że też jej nie zrobiłam, jest piękna – super odmiana od klasycznej bożonarodzeniowej czerwieni

  2. Eliza, czy semilac jest lepszy od CND shellac? Pytam bo pamiętam, że najpierw polecałas tę drugą firmę jesli chodzi o hybrydy i to z nią zaczynałas przygodę. Ja myslę o kupieniu własnie CND shellac ale zestawy są strasznie drogie natomiast jesli o mnie chodzi o wiele lepiej się ją sciąga niz semilac i inne lakiero-zele. Jaka jest Twoja opinia?

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.