here

Hybryda się nie trzyma? Mam na to radę

Hybryda Ci się nie trzyma? Odchodzi płatami, mięknie pod wpływem wody i odpryskuje? Powodów może być wiele. Od źle przygotowanej płytki, poprzez zbyt dużą ilość nakładanych produktów po brak zabezpieczenia wolnego brzegu paznokcia. Jeśli to o  czym mówię nie jest dla Was jasne, koniecznie przeczytajcie tekst o 10 najczęściej popełnianych blędach podczas robienia hybrydy. To jeden z najpoczytniejszych wpisów w kategorii uroda! Wyeliminowanie tych błędów zdecydowanie pomoże.

Nie ma jednak cudów. Hybryda nie będzie trzymać się na paznokciach, których płytka jest nierówna, cienka jak papier czy popękana. Nałożenie bazy na płytkę w tragicznym stanie jest totalnie bez sensu. W takich przypadkach idealnie sprawdzi się baza do zadań specjalnych czyli Extend od Semilac. Mówiłam Wam o tym produkcie wielokrotnie na moim instastories.


Po sukcesie jakim okazała się baza Extend, Semilac wypuścił właśnie nowość czyli Extend 5in1. Ten produkt to baza, kolor, top,  nadbudowa i przedłużenie (nawet do 1cm). Wiecie co to znaczy? Że do nałożenia hybrydy potrzebny Wam tylko ten jeden produkt, lampa i cleaner.

Extend 5in1 jest dostępny w dwóch kolorach Dirty Nude Rose oraz Soft Beige. Oba to lakiery półtransparentne. U mnie wystarczą trzy cienkie warstwy by całkowicie pokryć płytkę. Te lakiery mogą być też tłem dla innych lakierów Semilac. Ja na zdjęciach mam na paznokciach mój  (absolutnie) ulubiony kolor – 034 Mardi Gras. On nigdy mi się nie znudzi!

Podsumowując, dla mnie to jest odkrycie i prawdziwy ratunek. Ten wielozadaniowy lakier nie zawiódł mnie nigdy! Jestem przekonana, że Was też nie zawiedzie.

PS Jeśli szukacie nowych lakierów hybrydowych, rzućcie okiem na mój wpis z listą 10 najpiękniejszych kolorów od Semilac.

Na zniszczone paznokcie najlepsze olejowanie – kilka informacji we wpisie.

 

25 komentarzy
  1. Kupione. Eliza, pójdę przez Ciebie z torbami. Wczoraj kupiłam mleko kokosowe i płatki drożdżowe z Twojego polecenia. Dzisiaj wpadł ten lakier 5in1

  2. Oglądałam Twój live i bardzo mi się podobało jak mówiłaś o Semilac. Widać, że to wiarygodna współpraca, a ty naprawdę czujesz się cześcią tej marki. Brawo też dla nich za lojalność,

  3. U mnie powód schodzenia był banalny ale po jakimś czasie doszłam do tego w czym kłopot. U mnie występowała reakcja hybrydy z rękawiczkami lateksowym w których sprzątałam mieszkanie. Kupiłam inne rękawiczki i po problemie.

  4. Każda hybryda kończyła się tym że schodziła o max 3 dniach. Postanowiłam przedłużyć paznokcie żelem, tak przetrwały tydzień. Ten produkt wydaje mi się ratunkiem dla mnie, jak tylko przyjdzie to dam znać czy zdał egzamin 😉

  5. Ja również miałam problem z nietrzymająca się hybrydą. Ukazało się że wszystkiemu była inna niedoczynność tarczycy. dopiero ustabilizowanie poziomu tsh poprawilo kondycje moich paznokci.

Dodaj komentarz

Email nie bedzie widoczny.