Dzień Matki w Londynie!

Wczoraj wróciłam z Londynu. To był cudooowny weekend spędzony w rodzinnym gronie. Moi rodzice mieszkają w Anglii i przez to nie widujemy się tak często, jak byśmy tego chcieli. Wykorzystuję jednak każdy pretekst i każdą ewentualność, by się do nich wybrać. Dom rodzinny jest tam, gdzie rodzice – tak więc mój dom rodzinny jest w Anglii 🙂

Do rodziców wysłała mnie marka Wedel. Naszym zadaniem było po prostu świętowanie z mamą Dnia Matki, plotkowanie, zwiedzanie, zakupy i wcinanie pyszności – z piankami Ptasie Mleczko® na czele. Genialna opcja! Przeprowadzam kampanię dla marki Wedel, więc zajadam się piankami w ramach obowiązków służbowych. Wspominałam już kiedyś, że kocham swoją pracę?

Mój przyjazd był tajemnicą, więc rodzice byli w ogromnym szoku! 26 maja będę wygrzewać się na jednej z greckich wysp, więc Dzień Matki świętowaliśmy tydzień wcześniej.

Untitlead

ptasie mleczko

Untitled

W sobotę zabrałam mamę do Londynu. Wcześniej zrobiłam plan zwiedzania i wyszukałam fantastyczne miejsca, w których nigdy wcześniej nie byłam. Napiszę Wam o nich w osobnym poście. W niedzielę do Londynu wzięłyśmy ze sobą też tatę. Spacerowaliśmy po cudownym St. James’s Park, zwiedzaliśmy typowo turystyczne miejsca i smakowaliśmy wszystkich kuchni świata w Borough Market.

selfie

Konkurs

Nasze selfie ma być dla Was inspiracją. Wspólnie z marką Wedel organizujemy konkurs, który polega na dodaniu selfie z mamą! Chodzi o to, byśmy pochwaliły się swoimi cudownymi mamami, a mamy – swoimi córkami/synami.

Konkurs trwa od 19.05.2016 do 22.05.2016 do godziny 23:59. Tak więc czasu jest niewiele!

Zdjęcie wysyłamy na mój e-mail: eliza.wydrych(małpa)gmail.com!

Nagrody

  • 3 zestawy bransoletek Lilou – po dwie w zestawie: jedna z napisem „Mama”, druga z napisem „Córka” + pianki Ptasie Mleczko®
  • 10 razy zestaw Ptasie Mleczko®

Powodzenia!

bransoletka

Regulamin konkursu

Wyniki

Dostałam od Was ponad 300 zdjęć. Cudownych, ciepłych i rodzinnych. Płynęła z nich miłość i prawda. Do zdjęć często dodawałyście kilka słów od siebie i przyznam, że wzruszyłam się kilkadziesiąt razy. Jesteście cudownymi córkami i mamami!

Nagrodzić mogłam jedynie 10 osób. Kierowałam się serduchem

Zestaw dwóch bransoletek dla mamy i córki oraz Ptasie Mleczko otrzymują:

Izabela (i.kowalczukmanka@****)

IMG_20160522_162826

Aleksandra (aleksandra.kardyka@****)

FB_IMG_1463942403945

Dominika Gabryś

IMG_0646

Zestawy pianek Ptasie Mleczko otrzymują:

  1. Natalia Karczmarczuk

IMG_2417

2. Martyna Urban

Martyna Urban

3. Karolina Podworska

image1-2

4. Magdalena Majos

selfie z corka

5. Gabriela Pawlak

page

6. Patrycja Pawela

IMG_1681

7. Paula Helsztajn

2016-04-22-12-59-13

Gratuluję zwycięzcom i czekam na wasze dane TELEadresowe pod adresem eliza.wydrych(małpa)gmail.coml

[Głosów:0    Ocena: 0/5]
18 komentarzy
  1. Czy będąc świeża mama też mozna wziasc udział w konkursie? Nie mieszkamy w że swoją mamą będzie ciężko zrobić selfie.

  2. Droga Elizo, skoro dzień Mamy to czy dla Nowej Mamy-teściowej, też coś organizowałaś?? Jesteśmy z mężem małżeństwem od września i jakoś tak nie bardzo wiem jak się zachować…

Leave a Reply

Your email address will not be published.