Pomadki Chanel Rouge Allure

Dostałam do przetestowania 5 pomadek Chanel Rouge Allure. Muszę przyznać, że takie testy to jeden z przyjemniejszych aspektów blogowania. Od razu zabrałam się do rzeczy. Przygotowałam usta szybkim peelingiem i jednym kliknięciem otwierałam pomadkę po pomadce. W 2012 Rouge Allure zaprezentowało nową gamę niezwykle intensywnych barw. Są czerwienie, róże, pomarańcze, brązy i delikatne beże. Ja dostałam po jednej pomadce z każdego koloru.

Od lewej
1.
Róż EXTATIQUE, świeżość i figlarność intensywnego różu z akcentami błękitu.
2. Pomarańcz EXCENTRIQUE, niezwykle śmiały, świetlisty odcień brzoskwini.
3. Brąz DÉTERMINÉE, fiołkowo-śliwkowy brąz o urzekającym charakterze.
4. Beż PIMPANTE, subtelnie uwodzicielski odcień brzoskwini.
5. Czerwień PIRATE, niezwykła czerwień z subtelną nutą błękitu.

Mnie do gustu najbardziej przypadły pomarańczowa EXCENTRIQUE, beżowa PIMPANTE i różowa EXTATIQUE. Dwie pozostałe są jak dla mnie zbyt odważne.

Pomadki nawilżają usta dzięki olejkowi ze słodkich migdałów, zielonej herbaty czy brezylka sappan, a wysoka jakość pigmentów gwarantuje intensywny, głęboki kolor.

Dajcie znać, czy używałyście pomadek chanel z tej serii i czy sprawują się na waszych ustach 🙂

 

38 Comments
  1. Hej Eliza, nie wiem czy wracasz do komentarzy w poprzednich postach, dlatego piszę tu mimo iż pytanie dotyczy czego innego.A mianowicie chciałm zapytać o Twoje pomysły na stylizację do snackersów, któe jakiś czas temu prezentowałąś. Czy mogłabyś mi podpowiedzieć coś? Co do nich zakłądasz, itp? Kupiłam, ale potrzebebuę inspiracji 🙂 z góry bardzo dziękuję 🙂

  2. Mam tą pomadkę, również jakiś czas temu prezentowałam ja na swoim blogu, bardzo przyjemnie się ją aplikuje, sama pomadka ma fajną konsystencję, choć trochę żałuję koloru, który wybrałam, aktualnie jestem zachwycona pomadkami Lancome:)

  3. Miałam jedną pomadkę Chanel, ale dosyć wysuszyła mi usta, dlatego oddałam ją mamie i już więcej do szminek Chanel nie wróciłam, za to bez podkładu Perfection Lumiere nie mogę się obyć, ideał 🙂

  4. Uwielbiam wszystkie kosmetyki do ust 🙂 Super,że masz możliwość testowania takich świetnych kosmetyków 😛

  5. Chanel pomadka EXTATIQUE to według mnie mistrzostwo. Używam jej cały czas, jakoś do tych innych nie mogę się przekonać ale ta jest jak dla mnie wyjątkowa mmmmmm:)

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>